Puhkusest ja paranemisest…

Nonii, olen olnud pikalt kadunud. Ja mis ma siin hakkan vabandama, on lihtsalt tegemist olnud. 😉 Nädalakene sai tööl käidud ja teine nädal juba puhatud kodus ka ja olemine on täitsa mõnus.

Kuidas tissid elavad?! Heheee…ütleme nii, et näevad juba täitsa ilusad ja armsad pallid välja. Käin neid aeg ajalt vannitoas piilumas, sest rinnahoidjat veel kanda ei saa. 3 nädalat pean oma armsaid veel selle vangistava korsett-rinnahoidja varjus hoidma ja siis…ootab ees vabadus 😀 Aga doktor võttis niidid välja ja hindas haavade seisukorra heaks ehk siis natukene aega veel vaja anda. Ma ise arvasin, et oma aktiivse ja rahmeldava eluviisiga teen midagi raudselt katki aga vot läks hästi ja sain ilma põetaja ja haigusleheta hakkama 😂

Aga minu elust natukene veel, sest need ei ole ainult tissid muideks 😂 Nimelt, sõidame ülehomme viieks päevaks Rooma ja olen üsna põnevil. Tuleb selline tore kultuuri täis perekonnaüritus. Olen alati tahtnud käia ära Roomas ja Veneetsias. Viimasesse ilmselt ei jõua, kuid Rooma ja Vatikani kaeme üle. Hakkan homme panema meile pisikest kava kokku. Rendime auto ja käime kõik olulisemad kohad läbi. Eks need seiklused panen ka blogisse kirja.

Aga on üks asi, millest veel sooviksin rääkida ja see on konfliktide lahendamine või nendest hoidumine. Nimelt, tellisin Hiinast oma mehele sellise toreda puidust käekella, mis on minu arvates lausa superilus ja maksis kõigest 28 eurot. Panen pildi ka.

8386FCFB-867C-4212-B5F6-B4701E1F6FCC.jpeg

Aga kellast ei tahtnud ma tegelikult rääkida, vaid sellest, kuidas ma sellele postkontorisse järgi läksin. Nimelt, keeran siis Õismäel sinna parkimisplatsile sisse ja pargin oma autot ning näen, et üks vanaonu juba kaugelt silmitseb ümbrust ja siis mind ning niimoodi korduvalt. Jõllitan oma autot, et veenduda selle korrektses parkimises. Tundub nagu ok!

Ja siis tuleb see onuke minu juurde ja nagu enamusel vanainimestel kombeks on, muutub kohe väga isiklikuks öeldes: “Sa pole vist üldse autokoolis käinud!” Emmm…ma olin korraks sõnatu. Lihtsalt võhivõõras onu hindas minu sõiduoskuse paari minutiga nii kehvaks, et ma ei ole lausa autokooli läbimise vääriline 😀 Küsisin siis viisakalt, et mis viga ja siis onuke osutas sissesõidu keelule viitavale märgile, mille alt olin tuima näoga sisse sõitnud ja ta ei saanud jätta märkimata, et see märk on seal alates sellest hetkest kui tema siia elama asus 😀 Ja ma eeldan siis, et üks 20-30 aastat.

Ok, tunnistan, et ei pannud märki tähele. Olen nii umbes 10 aastat juba rooli taga olnud ja teen vahest ka liikluses pättusi, kuid kõik jääb mõistuse piiridesse. Tol päeval ma aga ei teinud pättust, vaid tegemist oli lihtsa eksimusega. Muidugi viis, kuidas onu mind kõnetas, tekitas tahtmise suuremaks vaidluseks ja konfliktiks. No ei takistanud ma kuidagi liiklust, ei seganud kedagi ega tekitanud liiklusohtlikku olukorda. Riivata sai vaid ühe seadusekuuleka onu ….mis? Pole õrna aimugi, kuid haavata see onu minu jubedast teost sai.

Nojah, otsustasin siis seekord mitte astuda sõtta ja tänasin onu viisakalt minu tähelepanu juhtimise eest. Ja te oleks pidanud nägema härra nägu. Ta jäi sinna minust maha sellise näoga, et oi kuidas tahaks plikale veel sõnadega virutada aga no mida sa virutad viisaka “aitäh” peale 😀 Oli ta ju juba tulles sellise näoga, et oi kuidas ma nüüd selle neiu paika panen, oi ma talle alles näitan ja katsugu ta vastu vaidlema hakata, siis ta alles saab. Aga ma olin uhke, et suutsin konflikti sel moel lahendada. Tunnistasin oma süüd ja tänasin ning mõnikord teeb see elu palju lihtsamaks. Ka omavahelises suhtluses pere ja sõpradega. Proovige ka! 😉

Ja lõpetuseks minu väike katsetus ühe vahva äppiga (no on mul ikka vaba aega kui puhkus on).

487246B3-251E-4A81-9BCA-EA364192FA1D

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s