Intervjuu lõbunaisega

Valisin sõna “prostituut” asemel vähekene pehmema sõna, milleks on “lõbunaine”, sest nagu ma olen juba öelnud, siis ei taha mina kedagi süüdistada ega häbiposti panna. Ma võin isegi üsna enesekindlalt öelda, et ma ei näe viimaseks põhjust, sest iga inimene valib ise, millega ta soovib endale elatist teenida ja kui selleks valikuks on oma keha müümine, siis ma ei näe selles midagi taunimisväärset. On kordades hullemaid valikuid. Naisfeministid või teised äärmuslased, ärge palun mind nüüd mättasse lööge!

Kuid hakkame siis algusest peale. Kuidas ma selle lõbunaise leidsin? Pean põnevuse hävitama ja ütlema suureks kurvastuseks, et kahjuks ma ei tunne mitte ühtegi isiklikult. Seega pidin minema Interneti avarustesse otsima. Kuna minu poolt valitud lehekülg mind veel hetkel ei sponsoreeri, siis jätan selle nime nimetamata 😂 Kes teab, see teab ja kes mitte, see piinelgu teadmatuses 😀 Kuid ühe naisterahva kuulutus mulle sealt silma jäi ja juures oli ka kenasti lisatud telefoninumber. Ma nii julge ei olnud, et helistada, kuid saatsin sms-i järgmise sisuga:

Tere! Minu nimi on Gerli ja sooviksin teha Sinuga väikest intervjuud, mis oleks täiesti anonüümne (nime ega pilti ei avalda). Samuti edastaksin küsimused mugavalt e-maili teel ja saaksid neile vastata endale sobival ajal. Kas Sa oleksid nõus koostööd tegema?

Loetud minutid hiljem sain vastuseks, et kahjuks puudub tal e-mailiaadress, kuid ta on nõus minuga koostööd tegema Facebooki vahendusel ja võin oma küsimused sinna saata. Olin murdosa sekundi jooksul kergelt šokis. Esiteks, ei lootnud ma nii kergelt jutule saada. Teiseks, üllatas mind see, et inimene oli nõus nii kergelt kogu oma privaatsuse hävitama ja oma avalikku infot jagama. Kuid kuna mul oli natukene kiire, siis tippisin kärmelt vastu, et saadan küsimused õhtul.

Kui natukene hiljem facebooki kontot piilusin, siis arvasin korraks, et olen millegagi puusse pannud aga siinkohal soovingi rõhutada kui oluline on lasta lahti stereotüüpidest. Oma peas loome me mingisuguse kuvandi lõbunaisest, tegin seda ka mina, kuid facebookis mulle vastu vaatav naine ei läinud selle kuvandiga mitte kuidagi kokku. Ta oli nagu noor blond ingel ilusate siniste silmadega. Pigem tagasihoidlik kui ennast letti viskav naisterahvas. Piltidel olid tema lapsed ja kõikjalt vaatas vastu kodusoojus. Lisaks sellele lugesin tema profiilist, et tal on kõrgharidus. Jep, täielik vastand sellele, mida ma uskusin ennast leidvat. Ma ei ole küll naiivne arvamaks, et kõik seksitöötajad on justkui ühe puuga löödud, kuid ikkagi oli nähtu minu jaoks vastuoluline…

See oli nii vastuoluline, et saatsin igaks juhuks enne küsimuste saatmist talle kinnitust vajava küsimuse: “Kas Sinul oli kuulutus portaalis X?” ning selle peale vastas ta jaatavalt. Huuh, tegemist oli ikka õige inimesega, kuid nüüd oli mul kuidagi piinlik talle neid küsimusi esitada. Ma isegi ei tea miks see nii oli, kuid piinlikkust ma tundsin. Aga võtsin ennast lõpuks kokku ja panin küsimused ritta, millele ta kärmelt vastas. Panen need siia muutmata kujul. Kuid see ei ole veel kõik, sest tegelikult me veel jätkasime vabas stiilis vestlust, mille lisan siia pärast küsimusi ja vastuseid.

– Kui vana Sa oled?  35

– Kas Sa oled suhtes? Ei

– Mitu last Sul on? 2

– Missugune on Sinu hariduslik taust?

Rakenduslik kõrg PR

– Mis tööd Sa igapäevaselt teed? Teenusepakkuja

– Kui kaua oled Sa tegelenud seksiteenuste pakkumisega? Pea 3 a

– Kuidas Sa selleni jõudsid? Raskused

– Missuguseid teenuseid Sa pakud? Võid lihtsalt lühidalt märkida. Kõik va piitsutamine

– Kes on Sinu peamised kliendid? Kirjelda paari lausega, missugused mehed või ka naised Sind peamiselt seksiteenuste eesmärgil külastavad. Kas need on noored või vanad, abielus või vallalised, on neil erilised soovid või pigem otsitakse regulaarset seksi jms
Pooled on üksikud inimesed ja teine pool töökad ärimehed kellel on elus tekkinud rohkem raha ja aega otsida põnevusi. Siiski on nad ületöötanud ja otsivad pigem vaheldust, leevendust igapäevasele rutiinile. Vanus 25-75.
On juhtunud ka seda, et naine soovib hoopis midagi uut proovida ja tulevad seansile koos mehega. Samuti on üllatuskingitus olnud mehele see kui naisega minu juurde tulid koos, naise poolt siis üllatus. Üks naine organiseeris nõnda, et mina läksin tema korterisse ja mees teadis, et miskit on vaja seal parandada ning tulid koos uksest sisse. Küsisin naiselt, et kuidas sa nii julge oled, sa pole mind ju näinudki. Ta vastas, et seal pole ju vahet, nemad on ju paar.

– Kui sagedasti Sa seksiteenuseid pakud ja kas Sul on selleks olemas kindel koht? Kindel koht ja iga päev praktiliselt.

– Mis hinnaga Sa teenust pakud? 60

– Kui palju seksiteenused Sulle kuus sissetulekuna sisse toovad? Nii kuis viitsin vaeva näha. Sulle peab su töö meeldima. Pead olema andja tüüp.

– Mida Sa selle kõige juures kõige rohkem armastad ja mida vihkad? Seksuaalenergiaga on tore mängida ja pidevalt tunda ka enda nö avanemist. Kahju, et ühiskonnas seda tegevust hukka mõistetakse.

– Kas seksiteenuste pakkumine mõjutab naise enesekindlust positiivsel määral? Ja

– Kas Sa oled kohtunud oma töös ka inimestega, keda Sa juba eelnevalt tunned? Ja

– Kas Sa tegutsed ainult Eestis? Ja

– Kas keegi Sinu lähedastest teab, millega tegeled? Kas lähedased toetavad või on positiivsed selles osas? Toetavad ja mõistvad.

Need olid lühidalt minu küsimused ja tema vastused, kuid mulle meeldis väga tema avameelsus. Edasi vestlesime tema veel pikalt. Tema rääkis oma tööst vabalt ja ta tegi seda erinevaid killukesi jagades. Mina esitasin vahele lisaküsimusi. Mulle meeldis see kõik, kuid ma ei tea miks aga minu viimsele küsimusele jättis ta keset vestlust lihtsalt vastamata. Ehk hakkas ta kõhklema selles, et ma tema nime kusagil ei avalda? Ma loodan, et me saame seda vestlust veel jätkata.

Kuid meie edasises vestluses rääkis ta oma klientidest, kelles paljud on häbelikud mehed, kes ei julge tavaelus naistele läheneda. Samuti tõi ta välja tänapäeva “haiguse”, milleks on ületöötamine ja sellega kaasnevad potentsiprobleemid ja seda just noortel meestel. Minu jaoks oli seda huvitav kuulda. Mõnes mõttes peab sellel alal olema ka kui psühholoog, sest seks on eelkõige seotud enese avamisega ja sageli minnakse lõbunaise juurde eelkõige sellepärast, et selle enese avamisega on probleeme. Selleks võib olla madal enesehinnang, füsioloogilised probleemid vms. Et mündil on ikka mitu külge.

Lisaks sellele kirjutas ta mulle niimoodi: “Minu töös ei ole eesmärk kiirelt lõpetada klientidel ja koju. Pigem ikka mäng. Osad ei tahagi nö lõpetada.” Siinkohal tulevad ette need erinevad filmid, kus lõpuks prostituut on mehele kui hingetohter. Koos istutakse voodi äärel ja mees tunneb ennast lõpuks vabalt, et kellelegi kurta ja oma hingesopi saladusi avaldada. Kes ütles, et see päris elus niimoodi ei ole?!

Panen siia veel mõned väljavõtted tema jutust:

Ma saan ka välja praakida ja valida klienti. Kes ikka ainult ke**i otsib ja pikalt seda nautida soovib siis kohe ütlen, et mind peab jaguma ka teistele ja pikalt nautida saad siiski oma isikliku naisega. Eelistan klinti kes on meeldiv ja mõitlik. Alko ja sex ei sobi kokku siis ma ei tunneta energiat ära ja minu olukord on kordades keerulisem. Seetõttu ei tööta ka öösel. Ei viitsi joodikutega jageleda. Kutsungi kohe, et hommikul tule parem  😀

Huvitav oli minu jaoks ka fakt, et alustas intervjueeritav oma tegevust pakkudes tantramassaaži, mida ta on Viljandis õppinud. Muljetavaldav!  Intervjuu lõpus ütles ta, et oli tegelikult enne lõbunaise perioodi hoopis ettevõtja, kuid äri kõrbes, sest kliendid jätsid maksmata ning eluraskus sundis teda seda teekonda valima, kuid ta ütles ise, et ei tunne kahetsust, sest rahast elab ära, olulist vastumeelsust pole (kui välja arvata purjus kliendid) ning oma aja peremees on ta samuti. Ta tõi ka välja, et kindel kellast kellani töö pole tema jaoks, sest on ta seda teinud ja ei sobi see talle nii hästi, sest ta loeb ennast rohkem selliseks vabaks hingeks. Ja seda vaba hinge filosoofiat õhkus kogu meie vestlusest…pidevalt rõhutas ta, et seks on justkui energiate mäng. Filosoofiline ja idülliline mõte, mis sobib ühele vabale hingele.

Samuti sai põgusalt räägitud sellest, et politsei lõbunaisi ikka aeg ajalt kontrollib. Kes veel ei tea, siis on teenuse pakkumine täiesti lubatud, kuid teenuse vahendamine keelatud. Teenuse vahendamiseks loetakse aga ka teenuse pakkumist koos kellegi teiseg ehk siis sõbrannaga koos ikka tööd teha ei saa. Kuid politsei suhtumise ristis ta pigem hoolitsevaks ja sõbralikuks öeldes, et nende poolt on tulnud ka informatsioon riigi abist. Pakutakse koostööd Synlabiga, kus on võimalik tasuta günekoloogi vastuvõtul käia, jagatakse tasuta kondoome ning riigi poolt on kasutatav psühholoogi abikäsi. “Riik ikka hoiab meid,” lisab ta lõppu.

Ja ehk ongi vaja hoida ja toetada, mitte meelevaldselt eeldada, et kõik lõbunaised on ohvrid maailmas, kus nad on. Kindlasti leidub ka neid, kuid on ka palju seesuguseid, kes tegelikult on rahul sellega, mis nad teevad. Nad ongi vabad hinged, kes naudivad vabadust ja seda, et nad on oma aja peremehed. NB! See ei ole reklaam, et hakake nüüd kõik lõbunaisteks, sest see on nii tore. Kuid ma tahan öelda, et igal asjal on oma negatiivsed ja positiivsed küljed. Ärme mõista kõike ja kõiki kergemeelselt hukka!

Head ööd kõigile! 😘😘😘

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s