Nii vanaks ära elanud ja ikka ei oska…

45FDC9FA-CB36-44E7-86ED-9C4D6730D108Panin ühe pildi tänasest. Täitsa suvalised klikid ja fototõestus sellest, et mul on päriselt ka laps olemas. 😀 Muidu ei ole ühtegi pilti sellest teinud. Et siis minu pisikene peagi kolmeseks saav kringlike 😉

Aga tahtsin täna meikimisest rääkida. Et olen nii vanaks ära elanud ja ei oska ennast ikka veel korralikult meikida. No ma ei teagi, mida enda vabanduseks öelda. Ehk seda, et kui mina oma jumestamise karjääri alustasin, siis oli kasutada ainult ripsmetušš, huulepulk, puuderkreem ja kulmupliiats. Ja no heal juhul said midagi silmade värvikamaks muutmiseks ka kasutada.

Aga no tänapäeval on ju hullumaja! Räägin juba nagu tõeline vanainimene 😂 aga nii see on. Kui enne võis öelda, et ega see mingi raketiteadus ei ole, siis nüüd see vist juba midagi sinna kanti on. Primer, consealer, highlighter ja oh issand, mis miljon asja veel. Siis pintslid…neid peab hoolikalt valima, et millega ühte ja teist hajutada. Minu jaoks täielik teadus.

Olen vaadanud mõnda youtuuberit, kes seal oma meiginippe jagavad ja ma pean ütlema, et oi kui põnev on. Mingisugune uus maailma minu jaoks, sest ma nagu päriselt ei oska ennast meikida. Senini on minu meigikott ikka üsna õhukene ka olnud koosnedes peamiselt jumestuskreemist, ühest lauvärvist (jah, seda oli ainult üks), ripsmetuššist ja kulmupliiatsist. Aga ma olen asunud paranemise teele…ehk siis olem endale kraami juurde soetanud ja natukene katsetan. Mul pole õrna aimugi, kas ma kõike õigesti teen aga ma vähemasti üritan 😀

Ma nüüd ei teagi, äkki on tegemist taaskord vananemise märkidega. Et nägu ei ole enam nii noor ja tuleb rohkem krohvi hakata panema või siis on lihtsalt natukene igav ja tuleb hakata midagi uut õppima. Eks ma annan märku, et kas minust ka asja saab 😀 Pildistan üks päev oma uue kraami ka ülesse.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s