Parkimisest pealinnas

No see on ilmselt üks igivana teema, millest ei saa üle ega ümber ükski Tallinna elanik. Ja no mulle ei mahu kohe üldse hinge, et üks ristiinimene ei saa enam mitte kusagil tasuta oma autot hoida. Iga mätas on mõne erafirma poolt omandatud ja kohe kui autost jala välja tõstad, pead hakkama plekkima.

Mees käis eile EMOs, veetis seal kaks tundi. Kokku siis võeti rahakotist 5 eurot visiiditasu + 8 eurot parkimise eest! No see ei saa olla normaalne ju, isegi vanalinnas saab odavamalt parkida kui haigla juures. Ma saan aru, et haiglate juures peab ka olema tasuline parkimine, et suvakad parkijad ei võtaks abivajajate kohti ära, kuid kas see peab nii palju maksma?!

Võibolla räägib minu sees tõeline maaka hing, sest no Tartus oli veel päris palju kohti, kus sai ikka ilma maksmata oma autot “hoida”. Tallinnas on ilmselt kõik juba ammu harjunud ning seda peetakse normaalseks ja tavapäraseks. Mina tahaks aga täiega mässata!

Töötan ise kesklinna ja kopli piirimail ning selleks, et tööl käia ja oma autot vähegi majale lähemale parkida, tuleb mul kuus välja käia 30 eurot ja see on veel 50% soodukaga saadud. Jajah, tean tean, et saab kaugemale ka parkida…no tasuta kohtadel toimub täielik hullumaja ja mingisugust garantiid ei ole, et koht hommikul olemas on.

Ah, mis ma siin jahun…lihtsalt tahan kiunuda ja vinguda kui ebaõiglane ikka elu on. 😀 Võib ju bussi või trammiga ka sõita aga ma ausalt ei kujuta hästi ette, kuidas see mul logistiliselt hommikul koos lapsega välja tuleks. Vist mitte kõige paremini ehk siis nokk kinni, saba lahti jne. Lähen nutan parem patja ja loodan, et ehk kunagi Europark toetab mind 😂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s