30 ja otsingud jätkuvad…

Me

Jep, homme on see päev, mil ma saan 30. Ma ei tea, kas ma olen sellepärast masenduses. Ilmselt mitte, sest ma ju ei näe üldse 30 välja 😀 Samuti ei tunne ma, et minu elus algaks mingisugune vanaduse etapp peale. Küll aga olen ma natukene kurb, sest ma ei ole täitnud seda eesmärki, mille ma ise olen endale seadnud ja selleks eesmärgiks on eneseleidmine. Ja jah, et mida see üldse tähendab?

No ma olen tüüpiline näide ühest Veevalajast, kelle pea on pidevalt pilvedes ja mõtteid ning ideid täis. Ja suureks eesmärgiks oli ennast 30ndaks eluaastaks leida. Enam mitte unistada ja otsida, vaid teada täpselt, millega ma elus tegeleda tahaksin. Jah, on neid inimesi, kes elavad täna, siin ja praegu ehk siis nad ei unista väga ega ela tulevikus. Nendele inimestele meeldib see, mis neil on praegu ja ehk on neil mõned pisikesed eesmärgid tulevikuks. No et kevadel teen aeda ühe lillepeenra juurde või et sügisel lähme reisile. Ei tee seda siin ja praegu olemist üldse maha. On tore, et inimesed suudavad hetkes elada. Mina pole seda aga mitte kunagi suutnud.

Olen selline pidev otsija. Loodan, et järgmise tänava nurga tagant leian selle unistuse ja nišši oma elus. Et kunagi teen ma iga päev midagi sellist, mis mulle tohutut naudingut pakub või et kunagi oman ma päris oma ettevõtet ja juhin seda suure pühendumusega. Seda pidevat otsimise protsessi on isegi keeruline sõnadesse panna. Jah, olen rahul, et mul on armastav mees ja üliarmas laps, kuid see kõik ei ole niivõrd piisav minu jaoks, et oleksin 100% rahul oma eluga. Ma olen õnnelik, kuid mind täidab ikka ja alati mingisugune seletamatu rahulolematus ja selle põhjuseks on see, et ma ei ole ennast veel leidnud. Ma ei tea veel päris täpselt kes ma olen ja kuhu ma liigun. Mida ma tulevikus tegema hakkan? Pole õrna aimugi! Ma loodan, et on kedagi, kes seda rahutust mõistab, sest päris paljud ei saa sellest kohe üldse aru.

No mis mõttes sa ennast otsid? Käid tööl, kasvatad last, vahest lähed reisile ja ongi selline elu. Ehk saad kunagi ametikõrgendust või õpid mingi ameti ka ja see lihtsalt ongi elu. Aga minu jaoks ei ole see lihtsalt elu! Ma ei tea päris täpselt ise ka, mida ma siin elus otsin aga ma tean teile öelda kui ma selle leidnud olen. See peab olema midagi suurt ja täitma mind tundega, et olen oma otsingutes lõpuks kohale jõudnud. Kuna ma 30ndaks eluaastaks seda ei leidnud, siis ehk on 35 selline paras aeg. Minu viisaastaku otsingud algavad homme. Pöidlad pihku siis! 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s