Printsess sai 3

Täna, üle pika pika aja, mõtlesin taaskord kirjutada. No tuli selline tuju kohe ja see võib olla suuresti seotud sellega, et ma passin siin üksinda tööl kontoris ja mitte muhvigi pole lihtsalt teha. Loen siin aktiivselt blogisid ja kirun neid blogijaid, kes juba mitu päeva pole mitte midagi postitanud 😀 Et nagu mis mõttes sa juba kolmas päev mitte midagi ei kirjuta?! 😀 Minu probleem on muidugi selles, et mul on hetkel veel liiga vähe neid blogijaid, kelle blogi ma loen. Mallukas, A Mida Henry teeb?, Liisbett (kellel on juba mingi miljon aastat lehekülg maas ja olin sunnitud talle lausa facebooki kirjutama) ning Marimell. Et kui keegi oskab midagi head lugemist soovitada, siis olen nõus oma ellu uusi blogijaid laskma.

Aga mis siis uudist? No vahepeal sai lapse 3-aasta pidulik sünna maha peetud ja ma pean ütlema, et järgmine aasta korraldab ta oma peo ise või ma pean vähemalt kaks nädalat enne puhkuse võtma selleks. Kui mõnele teisele emale on see kõik käkitegu, siis minu jaoks on kõik see korraldamine üks suur kannatuste rada. Jah, ma tean, et on olemas inimesi, kes hakkavad jõuludeks valmistuma juba septembris või oktoobris ning esimesel detsembril on juba kõik kingitused ostetud ja võibolla isegi pakitud aga no ei saa minust seda inimest lihtsalt, kes hakkab kõike juba varakult korraldama ja naudib seda lai naeratus näol. Ja ma olen üritanud!

Aga kus siis pidu maha peeti? Hakkasin siis planeerima seda asja nii umbes 3 nädalat enne ja see tähendab, et selles suures planeerimise maailmas olin ma lootusetult juba hiljaks jäänud. Sain Tallinnas ühe laheda koha broneeritud aga siis tuli kiri, et online`is on andmed uuendamata ja et ei saa seda kohta enam. Mõtlesin, et no olgu siis, Tallinn on ju suur ja lai ning neid mängumaid on iga nurga peal. Küll ma leian midagi! Aga ei leidnudki, sest ainsad võimalikud vabad variandid olid mingisugused meeter korda meeter suuruses mängumaad, kus oli enam vähem üks nukumaja, klotsid ja mingi majakene, kuhu saab sisse ronida. Sama hästi võiksin need lapsed siis juba koju kutsuda 😀

Mitu päeva pärast tööd siis guugeldasin ja mässasin ning sain Muuuv mängumaale koha broneeritud. Ja ma loll muidugi mõtlesin, et ei, ma ei võta seda täispaketti, kus toit lauale pannakse, kook tuuakse ja üldse kõik asjad sinu eest ära tehakse, sest see on lihtsalt LIIGA KALLIS. Võin juba etteruttavalt öelda, et ise kõike tehes läks vist isegi natukene kallimaks ning kordades kordades tülikam ja valulikum oli see protsess. Kui koht oli broneeritud, siis läks alles tõeliseks mölluks.  Vaja kutsed valmis teha, nimekiri kutsututest, siis mõelda söögid, leida koogimeister jne. Üks päev enne võtsin siis poetuuri ette, mis kestis kolm tundi. Kodus tegin ise salati valmis, koha peal katsin lauda, pärast pesin nõusid. Ohh issand! Minu jaoks on see lihtsalt õudukas. Ma tahaks lihtsalt vaikselt läbi elu kulgeda mitte midagi planeerimata 😀 Kas ma olen laisk? No ei ütleks, et laisk, sest muidu olen ma üsna aktiivne inimene aga lihtsalt neid sünnipäevi ega suuri pidusid ei armasta 😀 Vähemasti neid pidusid, mida ma ise pean korraldama 😀

Aga tundub, et laps jäi rahule. Söök oli suht suva, oluline oli see, et mängumaa oleks ikka olemas. Ja siis ma mõtlen, et kogu see töö ja vaev, mille nimel? Oleks võinud ta lihtsalt terveks päevaks mängumaale viia. Aga panen mõned pildid ka oma printsessist.

a1bf045f-372c-45f0-bff6-9b75c6b08095c072c78a-93d4-431b-a4a2-38ee1052ef6e0e9967ab-5400-440d-a89f-75eec7d15853

Eks ma püüan siis sel aastal tublim olla ja hakkan juba vähemalt novembris seda asja korraldama 😀 Ise ka ei usu, mida ma just lubasin!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s